תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר bat-shlomo.co.il

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון
  האתר bat-shlomo.co.il (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר תדמיתי המציג מידע עבור מייסדי המושבה בת שלמה והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלןבנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני
  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל או לצד ג אשר נתן לאתר הרשאה להציגם , ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר bat-shlomo.co.il ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר  bat-shlomo.co.il.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר
  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים חיצוניים לאתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של bat-shlomo.co.il או לצד ג אשר נתן לאתר הרשאה להציגם , ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. העלאת תכנים לאתר
  bat-shlomo.co.il יאפשר למשתמשים להעלות לאתר תכנים כגון: מסמכים, תמונות ואיורים.
  המשתמש יישא במלוא האחריות לתכנים אלו. כמו כן מתחייב המשתמש שלא להעלות לאתר תכנים פורנוגרפיים, או כל תוכן אחר העלול לפגוע בצנעת הפרט ואו לשדל או לעודד פעילות פלילית על כל סוגיה או שעלול לפגוע ברגשות המשתמשים.
  בעל האתר יחסום או יסיר כל תוכן בו תהיה הפרה של זכויות יוצרים או פגיעה בפרטיות או בשמו הטוב של צד שלישי או במידה והתכנים אינם חוקיים או הולמים.
  בעל האתר רשאי יהיה לבטל כל קישור מהאתר במידה ועלולה להיות פגיעה בזכויות קניין רוחני של צד שלישי.
  המשתמש מתחייב שכל התכנים שיועלו על ידו יהיו אכן שייכים לו או שאין עליהם איסור או מגבלה לפרסם אותם.
  המשתמש יפצה את בעל האתר בכל מקרה בו ייגרם נזק או הוצאה לבעל האתר בגין העלאת תכנים לאתר שלא כחוק על ידי המשתמש.
  בעל האתר רשאי להשתמש כרצונו בכל התכנים המועלים על ידי המשתמשים וזאת ללא קבלת הסכמת המשתמש או תמורת תשלום כלשהו.

 5. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר bat-shlomo.co.il

 6. גילוי נאות
  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 7. איזור שיפוט
  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה
error: תוכן מוגן! אין להעתיק תוכן מהאתר!
דילוג לתוכן